do kasy suma: 0,00 zł
O nas

Bean&Buddies to lokalny producent świeżo palonej kawy. Firma została założona w 2013 roku w Łodzi przez grupę znajomych zafascynowanych kawą. Nasza palarnia znajduje się w tej chwili na terenie województwa mazowieckiego, a część pomysłów i receptur mają swoje korzenie w Szwecji, skąd pochodzi większość wspólników. Aktualnie poza Polską Bean&Buddies działa w kilku krajach Europejskich, m.in. w Szwecji, Hiszpanii, Włoszech, Anglii i Francji.

Pracując od świtu do zmierzchu, wciąż odkrywamy nowe smaki i aromaty kawy, którymi dzielimy się z naszymi ulubionymi Klientami.

Cały proces powstawania kaw Bean&Buddies jest starannie nadzorowany na każdym etapie. Wybieramy tylko ziarna najwyższej jakości. Na plantacjach w Ameryce Południowej, Afryce i Azji, owoce kawowca zbierane są metodą ręczną. Następnie wysuszone i zielone ziarna kawy przywożone są do Polski, gdzie dalej są segregowane, palone, wypróbowywane, palone, smakowane, aż wreszcie palone specjalnie dla Państwa, naszych Klientów.

Nasza firma uważnie dobiera materiały do pakowania kawy, starając się utrzymać najwyższy standard jakości i funkcjonalności.

Krótko mówiąc, istniejemy, by dostarczyć Państwu najwyższej jakości, świeżo paloną kawę o wyjątkowych walorach smakowych!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl